Cirkas mokykloje

Sėdžiu pamokoje, įdomi ta pamoka, bet akys nukrypo į langą. Žiūriu, į mokyklos stadioną viena mašina įvažiavo, antra, dar ir keli sunkvežimiai. Visi mokiniai lipte prilimpa prie langų, visiems labai įdomu, kas čia bus.
Ir pamoka jau niekam neberūpi. Nuskambėjus skambučiui, lekiam pažiūrėti, ogi - visas mokyklos stadionas pamažu dingsta po didžiausia palapine, kurios viršuje suplevėsuoja užrašas “Amber cirkas”. Aplinkui laksto šuniukai, zuja žmonės, nutįso šimtai metrų laikančiųjų konstrukcijų. Na, įdomu. Žiū, ir pradinukų eilė prie “Kasos“ nutįso. Žodžiu, cirkas iš "Maximos bazės” teritorijos Aleksote rado geresnę vietelę ir persikėlė į mūsų mokyklų stadioną. Vis tiek futbolo aikštė dabar tinka tik degintis, nes prieš Garliavos sporto dieną ji buvo “paremontuota” ir didžiausios probleminės vietos užpiltos smėliu (!).
 
Negana to, kad pastačius Garliavos Sporto centrą, mokiniai neteko asfaltuotų krepšinio aikštelių, nors ir ne pirmos jaunystės, bet vis tiek šiokių tokių lauko treniruoklių, kur vakarais buvo galima ir pasimankštinti, ir pabendrauti. Tai dabar nebeliko net kur degintis ir bėgioti (nebent išlaikytum cirko artisto - šuniuko - pasiūlytą tempą (greičio rekordas garantuotas!). Gerai, kad  cirkas toj pačioj vietoj ilgai neužsibūna, bet kad tik savo klounų nepaliktų...
 
Kamilės ir redakcijos informacija
 
 


Atnaujinta Sekmadienis, 25 Sausio 2015 17:38
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Žymėtas pagal cirkasKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Komentarai  

0 #1 kamilemakarauskaite 2015-03-05 15:47
labai grazu man laba patinka cirkai
Cituoti | Pranešk apie netinkamą komentarą