100 - 100 -100 - 100 - 100

Stiuardesė supažindina su skrydžio instrukcijomis, gero oro ir nusileidimo linki 3 skrydžio vadai, aplinkui lagaminai, daug lagaminų, daug daug lagaminų… Kas tai?
Karmėlavos oro uostas? Ne, tai - Garliavos kultūros ir sporto centro salė, kurioje skrydžiams šiemet vadovauja Jonučių gimnazijos vienuoliktokai ir dvyliktokai. ŠIMTADIENIS!!! METŲ RENGINYS JONUČIUOSE!
Šiemet jis irgi nenuvylė. Trys valandos programų : vienuoliktokų, dvyliktokų ir net beveik valandos trukmės tėvelių ( tų, kurie širdimi jauni) pasirodymai! Praktiškai žiūrovai sutaupė kalnus pinigų, nes nereikėjo mokėti už kokybišką, spalvingą, nuoširdų, nenuspėjamą ir efektingą reginį, pilną šokių, dainų, šviesos ir vaizdo efektų, intriguojančio siužeto.
Mokiniams šiemet vadovavo jų auklėtojai: Ž. Sipavičienė, N. Lengvinienė, S. Dubickas, R. Krulikauskienė ir L. Gaižutienė. Jų vaizduotės ir išmonės tik pavydėti tenka. Na, o apie pačių mokinių – dalyvių - aktorių darbą tai romaną reikia rašyti ir „oskarus“ dalinti: laisvi, atsipalaidavę, talentingi, tikri profesionalai didžiulėje scenoje.
ŠAU-NUO-LIAI! Šitiek atsakingo ir ilgo pasiruošimo kelių dešimtmečių tradicijas turinčiai šventei, kuri patyrė visišką pasisekimą!
Dėkui už puikią turistinę kelionę aukščiausios klasės laineriu po visą pasaulį. Ji neprailgo.
 
Ši laida - tai ištikima laida, nepabūgusi mokyklų pertvarkų ir likusi tarp šios mokyklos sienų. Ji išsiskiria savo ypatingais žmonėmis: Gyčiu Bagdonavičiumi, kuris yra tikra mokyklos garbė, 5 metus rajono istorijos olimpiadų nugalėtojas, visuomenininkas, protų mūšio steigėjas, „Tūkstantmečio vaiko“ finalistas, Kauno rajono jaunųjų konservatorių lyderis. Didžiuojamės puikiu mokinių prezidentu Nojumi Juodka; olimpiadų dalyviu ir nugalėtoju Jonu Žaliu; Karolina Kondrackaite, aktyvia mokyklos tarybos nare ir prezidente; sportininku ir aktyvistu Eriku Bružiku, praktiškai gyvenančiu mokykla; mokyklos patriotais Donatu Turčinsku ir Andriumi Kleiza; technologijų olimpiados I vietos nugalėtoja Emilija Ramutyte.

Visiems linkime sėkmingo nusileidimo po egzaminų maratono ir apibendriname tokiais žodžiais:
„Pasirinkit sunkiausią kelią - mažiau turėsit konkurentų“.(direktorius A. Pakolkis)
Ateitis priklauso tiems, kas tiki savo svajonių grožiu“. ( direktorius V. Padriezas)


Atnaujinta Antradienis, 15 Kovas 2016 23:30
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Žymėtas pagal šimtadienisKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti