Diskoteka pačiu laiku!

Ar galite įsivaizduoti? Jonučių progimnazijoje, kai niekas net nesitikėjo, įvyko 7-8 klasių diskoteka!
 Ji įvyko pačiu laiku, nes po švenčių visi, prisivalgę mišrainių, mandarinų ir šokoladinių kalėdų senių, sunkiai slinkdami į mokyklą, turėjo puikią progą atsikratyti visų riebaliukų ir atgauti jėgas. Niekas nesitikėjo šios diskotekos, nes mūsų mokykloje ji būna labai retai!  O juk taip norisi pademonstruoti savo naują suknelę, ar parodyti savo nuostabius šokių judesiukus.
   Visų apranga buvo labai įvairi. Nuo balinių suknelių ir subanguotų plaukų, iki sportinių kostiumų ir sportbačių. Kai kam vis dar neaišku, kad  diskoteka - tai ne sporto salė!
    Diskoteka vyko sausio 22 dieną 17 valandą. Gausiai susirinkusi minia šūkavo, linksminosi, visi buvo kupini energijos ir geros nuotaikos. Diskotekoje buvo daug garso, šviesų, o svarbiausia - visų veidus puošė šypsenos!
   Diskotekai įpusėjus, buvo žaidžiamas žaidimas. Trys poros turėjo sušokti po šokį, ir iš jų buvo renkama geriausiai sušokusi pora. Merginos nedrąsiai ėjo šokti su vaikinais tikriausiai dėl to, kad jos nepratę šokti su jais, nes diskotekos vyksta retai. O ir vaikinai nėra labai drąsūs, kad pakviestų merginą šokti, todėl šios diskotekos metu visi šoko rateliais. Na, o kada gi pradėsime šokti poromis?!?!?!
   Diskotekos mūsų mokykloje turėtų vykti dažniau, kad taptume drąsesni, „susibendrautume“ vieni su kitais. Mokykloje ir taip trūksta įdomesnės veiklos (renginių tarp paralelinių klasių, koncertų, vaidinimų ir t.t.).
   Diskoteka buvo nuostabi, ir tikiuosi, kad artimiausiu metu jų bus dar daugiau!
 Emilija


Atnaujinta Pirmadienis, 08 Vasario 2016 20:38
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Žymėtas pagal 78 klasių diskotekaKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti