Jaunųjų skaitovų konkursas

Mūsų mokykloje gruodžio pradžioje vyko  5-8 klasių mokinių meninio skaitymo  konkursas.
 Dalyvavo nei daug, nei mažai - 17 mokinių. Aišku, buvo ir komisijos nariai. Tai: neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Loreta Mikelionienė ir pradinių klasių mokytoja  Daiva Venckuvienė. O lietuvių kalbos mokytojos Rasa Mazurevičienė, Rita Mikutavičienė, Virginija Vasiliauskienė, Inga Stepukonienė  parengė skaitovus.  Konkurso pradžioje kiekvienas dalyvis gavo gėlytę, ant kurios lapelio buvo prašytas jo pasirodymo numeris.  Tą dieną padovanotos gėlės sėkmę atnešė keturiems mokiniams. Štai jie – skaitymo konkurso nugalėtojai:
1.Domas Liudavičius , 7f klasė
2.Rugilė Barauskaitė, 8b klasė
3.Laurynas Marma, 6c klasė ir  Raimonda Jankutė, 8F klasė.
       Sveikiname laimėtojus. Pirma vietą užėmęs Domas važiuos į  antrąjį – rajono – etapą. Dėkojame mokytojoms, surengusioms šį konkursą mūsų mokykloje, mokiniams  - už dalyvavimą ir meilę gimtam žodžiui.
                                                                                                                                                         Rugilė Girdauskaitė 5a


Atnaujinta Antradienis, 15 Gruodis 2015 22:53
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Žymėtas pagal skaitovų konkursasKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti