Lietuvos gimtadieniui - trispalvę apyrankę

Lietuvai -25.
Dalyvaujame akcijoje „Lietuvai ir man“
... ir piname trispalves apyrankes, vieną – sau, o vieną – Lietuvai dovanų!
Akciją inicijuoja kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – moksleiviai ir studentai – norėdami suburti jaunimą bei Lietuvos visuomenę, kad kartu nuotaikingai paminėtume 25-ąjį dabartinės mūsų valstybės gimtadienį.
Ieškojom tinkamų spalvų siūlų Kaune, nes aplinkiniuose prekybos centruose nebeliko, ieškojom mamų rankdarbių dėžėse. Pynėme namuose - mokė mamos, mokė (si) auklėtojos, mokėmės patys iš interneto, mokėme draugus ( ir iš kitų klasių - taip pat) pinti mokykloje per pertraukas, po pamokų. Vyko įprasmintas darbas, skatinantis bendrauti ir draugauti.
Nupynėme ne tik po vieną trispalvę sau: 6a klasė Lietuvai padovanojo virš  60 apyrankių, 5f - 45, o 4e klasė suplanavo nupinti net 250 apyrankių, tačiau, išmokę pinti, taip susidomėjo šia veikla, kad viršijo savo planus ir nupynė net 300.  Stropiausieji pynimo meistrai šioje klasėje - Šarūnas, Joris, Austėja, Greta Sk., Radvilė. Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Loreta mūsų mokyklos "akvariume" su džiaugsmu priiminėjo progimnazistų ir gimnazistų į apyrankes įpintą meilę Lietuvai.
 Faktai :
1. Viso progimnazijos ir gimnazijos mokiniai į Vilnių  apipinti Gediminaičių stulpus išvežė 3000 (!) trispalvių apyrankių.
2. Dar 500 apyrankių moksleiviai surišo į vieną juostą, tuo simbolizuodami tautos vienybę. Kovo 11-ąją ta juosta apjuosė mokyklos stadioną ir, stovėdami petis, petin, tvirtai ją susuko į vieną didelį kamuolį, simbolizuojantį vieningą, susitelkusią Lietuvą.
 


Atnaujinta Penktadienis, 13 Kovas 2015 13:32
Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Žymėtas pagal trispalvė apyrankėKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti