Vasario 16-oji mokykloje

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.
Vasario 13 dieną Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazijoje ir progimnazijoje vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Šia proga pasipuošę tautiniais drabužiais gimnazijos ir progimnazijos mokytojai su tam kraštui būdinga kalba, trumpai pristatė etnografinius regionus, pasveikino susirinkusiuosius su Vasario 16-ąja.

Į šį svarbų renginį buvo pakviesta svečių. Šventėje dalyvavo buvęs Lietuvos kariuomenės savanoris, buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius A. Petrusevičius, kuris gražiais žodžiais pasveikino mokyklos administraciją, mokytojus, mokinius. Į renginį atvyko garsus Lietuvos fotomenininkas V. Iliavičius, kuris pristatė savo rengtą parodą, skirtą Lietuvai ir pasauliui.

Į mokyklos aktų salę iškilmingai įnešta jaunųjų šaulių vėliava. Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo II-osios rinktinės vadas Ž. Šadauskis kvietė jaunuosius mokyklos šaulius atlikti priesaiką. Mokinys A. Ginevičius, kaip priesaikos ženklą, pabučiavo vėliavą. Jaunieji šauliai prisiekė ginti Lietuvą, dirbti jos labui, elgtis dorai ir drausmingai. Šauliai pasveikinti garsiais plojimais.

Renginyje buvo apdovanoti varžybų, konkursų nugalėtojai: Jonučių gimnazijos jaunieji šauliai varžybose iškovoję I-vietą, A. Ginevičius asmeninėje įskaitoje laimėjęs II-vietą, taip pat mokyklos tinklinio varžybose pereinamąją taurę iškovojusi Ib klasė.

Gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Z.Petraitienė įteikė pagyrimo raštus V.Kudirkos dailyraščio konkurso I etapo nugalėtojams: Ic – I. Vizgaitytei, IIb – S. Andriekutei, IIIa – K. Urbonavičiūtei, IVa – J. Čėsnai.

Renginyje skambėjo Garliavos meno mokyklos mokinių ir kanklininkių ansamblio (mokytoja N. Dervinienė) atliekami kūriniai. Renginio režisierė mokytoja V. Vasiliauskienė. Šventės vedėjai Domas ir Aurelija.

Po šventės svečiai negailėjo gražių, šiltų žodžių programoje dalyvavusiems mokiniams, džiaugėsi, kad Garliavoje gyvena ir mokosi tiek daug talentingo jaunimo.
 


Atnaujinta Trečiadienis, 18 Vasario 2015 09:18
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Žymėtas pagal vasario 16ojiKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti