Remontas Jonučiuose

Jonučių gimnazija ir progimnazija per vasarą pagražėjo.
III pastato aukštas, kur dabar įsikūrę gimnazijos kabinetai, tapo linksmesnis ir daug jaukesnis, nes sienos perdažytos šviesiai, šviesiai. Kai kas sako, kad net per šviesiai - net primena ligoninę. Tokia asociacija tikriausiai dėl to, kad šios mokyklos sienos dar nėra matę tokio atsinaujinimo, o mokiniams neįprasta matyti pastelinių spalvų sienas, naujas pakabinamas lubas su naujais šviestuvais, šiuolaikiškas ( taip pat baltas) visų kabinetų duris su elegantiškomis juodomis rankenomis ir televizorių, kabantį koridoriaus gale. Užlipusius į III-ią aukštą, pasitinka gausus gimnazistų būrys, įamžintas ant sienos kabančioje didžiulėje nuotraukoje. Ši III-io aukšto foje erdvė atsidengė, išardžius kažkada buvusius gremėzdiškus durų rėmus. Visa tai labai miela ir suteikia orumo.
Taip pat atnaujintas bendras Jonučių gimnazijos ir progimnazijos holas pirmame aukšte: pagaliau nebeliko 1974-uosius metus menančių durų į valgyklą ir į sporto salę - jas pakeitė šiuolaikiškos stiklinės durys. Atnaujintos ir šviesiai ( ne geltonai!!) perdažytos sienos. Naują vaizdą įgavo tamsiomis plytelėmis išklijuotos atraminės kolonos. Įėjęs į vestibiulį, iš karto atkreipi dėmesį į naujas pakabinamas lubas ir šviestuvus.
Pirmame aukšte naujame kabinete ( šalia progimnazijos direktoriaus J. Petkevičiaus kabineto) įsikūrė ir gimnazijos direktorius V. Padriezas. Labai patogu tėveliams - dabar visi šalia: ir direktoriai, ir administracija, ir mokytojų kambarys.
Džiaugiamės, belieka kantriai laukti ir tualetų atnaujinimo.
 


Atnaujinta Pirmadienis, 05 Spalio 2015 02:11
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti