Rajono raiškiojo skaitymo konkursas rusų kalba - jau tradicinis

Matrioškos priima svečius...
Nebe pirmi metai mūsų mokykla pasitinka svečius, atvykstančius į raiškiojo skaitymo konkursą rusų kalba. Šiemet jiems sveikinimo žodį  tarė mokyklų direktoriai J. Petkevičius ir V. Padriezas. Deklamavo, dainavo ir šoko  tradiciškai rusų kalbos mokytojų Onos Stašaitienės ir Rimos Petkevičienės parengti šventės programos dalyviai - mūsų mokiniai.
Šiemet visų rajono mokyklų mokiniams  konkurso iniciatorius - rajono rusų kalbos metodinis būrelis- mažiesiems skaitovams ( 6-7 klasės) pasiūlė rinktis Agnijos Barto kūrybos eilėraščius, vyresniems ( 8-9 -okams) - Krylovo pasakėčias, o vyriausiems moksleiviams ( 10-12 klasės) buvo leista pasirinkti patiems, kokiu kūriniu jie nudžiugins auditoriją. 
Kas nebuvo šiame renginyje - tegul gailisi: turėjome, kaip anglai sako, puikų laiko praleidimą: lyrika, jumoras, rimtis ir mokinių meistriškumas susiliejo į vientisą dviejų valandų poezijos popietę.
 Kiekvienais metais šis konkuras sulaukia vis gausesnio dalyvių skaičiaus, vadinasi rusų kalba, kaip antroji užsienio kalba, išlieka populiari ir mokiniai noriai ją studijuoja.
 


Atnaujinta Pirmadienis, 28 Rugsėjis 2015 03:20
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti