Netradiciniai mokymo metodai

Netradicinė pamoka su Lietuvos čempione Lina Andrijauskaite
2015 metų rugsėjo 30 dieną Jonučių progimnazijos 8e klasės mergaitės išvyko į netradicinę pamoką. Ją  pravedė Lina Andrijauskaitė, nusipelniusi Lietuvos sportininkė, ne kartą sumušusi savo pačios rekordus  septynkovės rungtyje, sprinte bei šuolyje į tolį. 2008 m. – 2010 m. šuolio į tolį šalies čempionė.

      Buvo įdomu. Sužinojome, kad sportininkės dienotvarkė tikrai įtempta. Iškart po treniruotės ji jau skubėjo į kitus susitikimus. Bet mes džiaugėmės, jog ji mums surado laiko.
      Mes atvykome į sporto halę. Susipažinome su Lina Andrijauskaite. Ji su mumis elgėsi kaip tikra trenerė: draugiškai ir pagarbiai. Pasidėjo treniruotė. Bėgome apšilimui 4 ratus. Buvo saulėta diena, todėl nuotaika labai gera. Po bėgimo trenerė ėmė mums rodyti tempimo pratimus ir aiškinti jų svarbą.
     Antroji mūsų treniruotės dalis buvo judėjimo pratimai. Kryžminiai žingsneliai, pristatomieji žingsniai, bėgimas aukštai keliant kelius, bėgimas tiesiomis kojomis. Mes netgi viena su kita rungtyniavome, kas greitesnis. Tai buvo mūsų draugiškos rungtynės.
        
      Trečioji ir tikriausiai sunkiausia treniruotės dalis - pratimai ant laiptų. Pasišokinėdamos, kryžiuodamos kojas mes laipiojome aukštyn ir žemyn. Bet mums patiko sunkesni pratimai. Jų dėka mes galėjome save įsivertinti, nustatyti savo galimybes.     Nors buvo sunku, bet mes ištvėrėme. Norėtume dar tai pakartoti. Tai buvo puiki patirtis. Galimybė pamatyti, kad mes turim į ką lygiuotis. Dėkojame mokytojai D. Kuojienei už suteiktą galimybę netradiciškai pasportuoti.
Olga Novoseltseva 8e klasė                                            


Atnaujinta Ketvirtadienis, 15 Spalio 2015 23:52
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Žymėtas pagal Lina AndrijauskaitėKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti