Interviu su gimnazistų Prezidentu N. Jodka

N. Jodka (pirmame plane)

N. Jodka (pirmame plane)

Susipažinkite!!! Į mūsų klausimus atsako vienuoliktos klasės mokinys, gimnazijos mokinių Prezidentas Nojus Jodka. Šiandien jį kalbina Ib klasės mokinė Erika Valaitytė.
1. Kodėl kandidatavote į mokyklos prezidento postą?
Iš tikrųjų pirmą kibirkštėlę davė draugai. Jie manė, kad man vertėtų pabandyti. Pats iš pradžių abejojau, ar noriu ir galiu, bet geriau pagalvojęs nusprendžiau, kad aš pajėgus tam ir man vertėtų  pabandyti. Vis dėlto, kad ir nebūtų išrinkę manęs, tai būtų buvusi puiki patirtis kalbėti prieš auditoriją su mikrofonu. Mano nuomone, visi tokie išbandymai grūdina žmogų ir ruošia tolimesniam gyvenimui, svarbiausia nenusiminti, jeigu nepavyksta. Na, o šiaip, nemanau, kad prezidentas kažkuo skiriasi nuo bet kurio kito mokinių tarybos nario. Visi mes dirbame, siūlome idėjas ir sprendžiame problemas kartu.

2. Kokie Jūsų pomėgiai?
Pomėgių turiu daug. Labai mėgstu klausyti muzikos ir neseniai pamėgau groti gitara. Kuomet lankiau muzikos mokyklą, tai buvo tik mamos noras. Šiaip, domiuosi  įvairiomis sporto šakomis, tokiomis kaip futbolas, krepšinis, tinklinis, stalo tenisas. Be galo mėgstu leisti laiką su draugais.

3. Koks pirmas darbas, kurį ketinate atlikti kaip gimnazijos mokinių prezidentas?
Pirmas darbas, galbūt, labiau - tikslas, suburti visą mokinių tarybą, kad darbai vyktų sparčiai ir įdomiai. Kad visi mokinių tarybos nariai į susirinkimus ateitų su puikia nuotaika ir dideliu noru. Bei labai norėčiau, kad nė vienas nebijotų pasakyti savo idėjos ar pasiūlymo susirinkimuose ir jaustųsi tarp mūsų, kaip šeimoje.

4. Ar turite draugę?
Linksmas klausimas. Ne, draugės neturiu. Galbūt per daug laiko skiriu mokslams.

5. Ar mokate vairuoti mašiną?
Kaip kam atrodo. Draugai ir mama galvoja, kad moku, tačiau tėčiui atrodo atvirkščiai.
 
6. Kaip mokykla pasikeis po jūsų prezidentavimo?
Tikrai negaliu pasakyti. Nesu iš tų žmonių, kurie prižada daug, o galiausiai gaunasi šnipštas. Tačiau prisiekiu, kad stengsiuosi padaryti kuo daugiau.

7. Akivaizdu, kad esate atletiškas vaikinas. Kiek galite padaryti atsispaudimų?
Labai jau įvairiai. Priklauso nuo nuotaikos. Gražią vasaros dieną, būnant su draugais prie ežero, padariau 80, bet tada mano nuotaika buvo puiki (juokiasi).

8. Ar turite mėgstamiausią spalvą?
Manau, kad vienos tokios, jog dievinčiau,  tai neturiu, tačiau labai mėgstu mėlyną, žalią ir oranžinę.

9. Ar žinote,  kokio modelio gimnazijos direktoriaus V. Padriezo mašina?
Nežinau. Niekad nemačiau direktoriaus už automobilio vairo, gal jis nevairuoja?

Dėkui už pokalbį. Sėkmės buriant gimnazistus geriems darbams.


Atnaujinta Antradienis, 18 Lapkritis 2014 22:35
Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Žymėtas pagal Nojus Jodka interviuKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti