Kūrybinės mokinių iniciatyvos

Jomis pasižymi mokinių taryba ir 8b klasės kolektyvas.
 Mokytojų dienos proga vieninga progimnazijos ir gimnazijos mokinių taryba eilinį kartą maloniai nustebino mini vaidinimu didžiojoje mūsų aktų salės scenoje. Tokioms malonioms staigmenoms jau daug metų vadovauja neformalaus ugdymo skyriaus vadovė Loreta Mikelionienė, kuri visada tik geru žodžiu atsiliepia apie aktyvius ir nuoširdžius mokinių tarybos narius.
Auklėtoja Dovilė Manukian šiemet jau išleidžia savo 8-ąją "b" klasę mokytis kitose mokyklose. Jos vadovaujami auklėtiniai  taip pat pagerbia dėmesiu jiems dėstančius mokytojus ir kiekvienais metais aktų salėje nudžiugina gražiais žodžiais, mintimis, muzikiniais  pasveikinimais ir darbeliais. Šiemet 8b klasės mokiniai ( visi klasės mokiniai !!!) vyko į specialias dirbtuves, gamino ir  mokytojams padovanojo įspūdingas rankų darbo molines roželes, prie kurių praktiškam vartojimui buvo pritvirtinti sieteliai arbatai. Beje, apie mokyklų mokinių dovanojamus savo rankų darbo darbelius atskirą straipsnelį būtų galima parašyti - tokie kūrybingi yra mokiniai.
Nė viename minėtame pavyzdyje nė su žiburiu nepamatėme jokio  dirbtinumo, jokio apsimestinio dėmesio, tik mokinių nuoširdumas, tikras paprastas nuoširdumas. Puikia auklėja savo vaikus garliaviečiai, o mokytojai džiaugiasi, padėdami mokiniui atsiskleisti.


Atnaujinta Penktadienis, 25 Rugpjūtis 2017 17:04
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti