Darbščiųjų olimpiada

Kulautuvoje vyko rajono technologijų olimpiada, kurioje kartu su kitais  Garliavos Jonučių mokyklų mokiniais sugebėjimus sėkmingai demonstravo Vaiva Noreikaitė ir...
 ... daugybė kitų mokinių iš kitų mokyklų. Vaikai į Kulautuvą turėjo atvežti savo rankomis atliktą darbelį pasirinkta technika. Vaiva pasirinko audimą ir nuaudė juostą, ją ir nusivežė į Kulautuvą. Vėliau moksleiviams buvo duotos keturios pamokos, per kurias jie turėjo ta pačia technika, kuria darė darbelį namuose, sukurti kitą kūrinį. Vaiva sumanė daryti raktų pakabuką ir, pasitelkusi savo jėgas ir gabumus, pakabuką nuaudė per maždaug vieną su puse valandos. Išaudė puikiai, nes  technologijų olimpiadoje taikomojo meno srityje jai buvo paskirta  antroji vieta. Kartu džiaugėsi ir jos mokytoja Rūta Šleinienė. Vaivai labai patiko dalyvauti olimpiadoje, ji savo jėgas norėtų išbandyti ir kitais metais. Manau, mano klasiokė Vaiva yra labai gabi, jai puikiai sekasi ne tik austi, bet ir deklamuoti eilėraščius, ji turi gebėjimų piešimui. Vaiva yra labai kūrybinga, nuoširdi ir draugiška. Aš linkiu jai sėkmės ir norėčiau, kad ir kitais metais Vaiva technologijų olimpiadoje taip pat dalyvautų ir namo grįžtų su dar geresniais rezultatais.
 
Kiti rajono technologijų olimpiados rezultatai taip pat labai džiugina:
Konstrukcinių medžiagų 7-8 kl. grupėje 1 vieta atiteko Justinui Rameikiui ( 8 klasė, mokytojas V. Minulinas).
9-10 klasių grupėje 1 vieta atiteko  Algirdui Vaičaičiui (10 klasė, mokytojas V.Minulinas).
Mitybos srityje 7-8 klasių grupėje 3 vieta teko Gabijai Gruzdytei (7 klasė, mokytoja l. Bungardienė)
11-12 klasių grupėje pirmoji buvo dvyliktokė Emilija Ramutytė, antroji – vienuoliktokė Karolina Žatkevičiūtė (mokytoja Ruseckienė)
Nuoširdžiausi sveikinimai darbštiesiems ir jų mokytojams.
Andriana


Atnaujinta Antradienis, 15 Kovas 2016 23:19
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti