Žmogus su daug pomėgių

Ar pažįstate žmogų kuris turėtų daugiau nei tris pomėgius? Ne? O aš pažįstu...
Rusnė - štai koks jos vardas. Rusnė yra septintokė, mokosi puikiai, yra pirmūnė, laisvalaikiu užsiima pynimu iš vytelių ir žirgų sportu.
Turbūt visiems kyla klausimas, ir kaip ji viską suspėja? Planuok laiką, turėk noro – ir tu suspėsi!
Pynimo būrelį Rusnė lanko mūsų mokykloje pas technologijų mokytoją V. Minuliną ir jau; du metus iš eilės technologijų olimpiadose pynimo srityje laimi pirmąsias vietas.
O kaip ji sugalvojo užsiimti tokiu neįprastu pomėgiu - pynimu? Viskas paprasta. Kažkada ji pamatė karklą, augantį prie savo namų. Rusnė nusilaužė keletą vytelių ir pabandė iš jų pinti, bet jai nepavyko. Tačiau Rusnė nenuleido rankų ir, prieš keletą metų mokykloje pastebėjusi pynimo būrelį, nuėjo, lanko iki šiol ir jai puikiai sekasi!
O kaip dėl jodinėjimo? Rusnė atsakė trumpai ir aiškiai, kad jai tiesiog patinka žirgai. Ji myli ir gerbia juos ir kiekvieną savaitę lankosi Marvelės žirgyne.
Štai kokia yra Rusnė Urbonaitė. Ji turi dar galybę pomėgių ir užsiėmimų, kurių visų turbūt nebūtų įmanoma įvardinti viename straipsnyje. Aš tikiuosi, kad jai viskas puikiai seksis, džiaugiuosi jos pasiekimais ir tikiuosi, kad ji ir toliau bus nuostabi draugė.
 
Raimonda.


Atnaujinta Antradienis, 21 Balandis 2015 00:17
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Žymėtas pagal Rusnė UrbonaitėKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti