Kauno rajonui - 60 metų

Kauno rajono 60 - ties metų jubiliejaus renginiai prasidėjo nuo suoliuko atidarymo...
Mokyklos kiemas. 13.00 val.
Pradinukų, progimnazistų ir gimnazistų būrys.
60-ties mėlynų balionų kupolas virš mokinių galvų.
Muzika. Daina apie meilę. Ją dainuoja šeštokai Aurelija ir Kristupas.
Jiems pritaria klasės draugai, puslankiu apstoję objektą, kuris ir yra simbolinis šio susibūrimo kaltininkas.
Tai – suoliukas. Medinis suoliukas, naujas, su atminimo lentele ant atlošo, metalinėmis kojomis, dėl tvirtumo įbetonuotomis į žemę. Ant jo pirmoji romantiškai, kukliai ir nedrąsiai prisėda jaunųjų solistų porelė.
6b klasės auklėtoja Dovilė Manukian ir muzikos mokytoja Dalė Balaikienė patenkintos savo mokinių mini pasirodymu. Šypsosi vaikai, mokytojai. Šypsosi ir mokyklos svečias - Kauno rajono meras V. Makūnas, Jonučių progimnazijos direktorius J. Petkevičius ir Jonučių gimnazijos direktorius V. Padriezas. Prieš minutę jie visi kartu nurišo nuo suoliuko juostelę, kuri simbolizuoja visų renginių, skirtų Kauno rajono 60-čio jubiliejui paminėti, pradžią.
O mūsų mokiniams šis suoliukas simbolizuoja dar ir mokyklos teritorijoje būsiančio naujo parko kūrimo pradžią. Aplink mokyklą atsiras daugiau tokių suoliukų, taip pat ir treniruoklių, apie kurių reikalingumą galima spręsti jau dabar: iš rudens pastatyti 4 treniruokliai ir šaltuoju metų laiku traukė mokinių dėmesį, buvo naudojami tiksliai pagal paskirtį – mankštai.
Progimnazijos direktorius J. Petkevičius viliasi, kad šis parkas Jonučių progimnazijos, Jonučių gimnazijos bei Sporto ir kultūros centro pašonėje suvienys mūsų bendruomenę, taps traukos centru visiems, norintiems pasivaikščioti, pabendrauti, pasportuoti ar su mylimu žmogumi ant suoliuko pasėdėti.
„Gražią mokyklą ir jaukią Garliavą kurkime kartu“ – tokius žodžius mums paliko į aukštį kylantysmėlyni helio balionėliai, kuriuos į šią gražią šventę atsinešė pradinukai.
 


Atnaujinta Penktadienis, 20 Vasario 2015 00:44
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Daugiau šioje kategorijoje: Kas naujo Garliavoje? »

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti