7f klasės ansambliui - II vieta rajono dainų konkurse rusų kalba

 Vasario 3 dieną Raudondvario kultūros centras surengė konkursą ir laukė Kauno rajono mokinių, dainas dainuojančių rusų kalba.
Renginį organizavo Kauno rajono švietimo skyrius, rusų kalbos metodinis būrelis. Konkurso tikslas – suteikti galimybę tobulinti saviraiškos gebėjimus rusų kalba. Buvo dainuojama apie svajones, laimę, vaikystę, mokyklą, girdėjome ir S. Jesenino romansą. Mokyklų ansambliai buvo puikiai pasiruošę: mokėjo ne tik žodžius ir dainos melodiją, bet ir priderino aprangą bei judesius. Puikus reginys.
Mūsų progimnazijai šį kartą atstovavo 7f klasės mokiniai Asijavičiūtė Lina, Černiauskaitė Ugnė, Daunoraitė Urtė, Drabavičiūtė Amanda, Kazlauskaitė Eva, Liudavičius Domas, Algimantė Pečkauskaitė, Gintė Monika Survilaitė, Gabija Marcinkevičiūtė ir Vaidas Pijadin.
Darnus klasės kolektyvas mielai sutiko dalyvauti konkurse ir ilgas darbas kartu su jų muzikos mokytoja Danguole Nickuviene davė puikius rezultatus: šiame konkurse mokinių atliekama daina „Juodas katinas“ užėmė antrąją vietą. Stilingai apsirengę, estetiškai atrodantys mūsų dainininkai-mėgėjai pirmąją vietą užleido Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos ansambliui, įveikė trečiąją vietą laimėjusius Lapių pagrindinės mokyklos progimnazistus ir dar 7 rajono mokyklas iš Babtų, Čekiškės, Vilkijos, Panevėžiuko, Raudondvario, Kulautuvos, Batniavos. Rusiškai taisyklingai tarti žodžius šiuos mokinius mokė rusų kalbos mokytojos Rima Petkevičienė ir Janina Bisikirskienė.
Nuoširdžiausia padėka visoms aštuonioms šio ansamblio „katytėms“ Linai, Ugnei, Urtei, Amandai, Evai, Algimantei, Gintei Monikai,Gabijai ir dviems „juodiems katinams“ Domui ir Vaidui ir jų muzikos mokytojai Danguolei Nickuvienei.
Rima Petkevičienė


Atnaujinta Pirmadienis, 08 Vasario 2016 21:45
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti