Aš filmuoju ir fotografuoju laisvę

Skelbiamas fotografijų ir vaizdo filmukų konkursas "Aš fotografuoju /filmuoju laisvę"
Užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga skelbia fotografijų ir vaizdo filmukų konkursą ir kviečia fotografuoti ir kurti vaizdo filmukus, kurie atskleistų, kaip laisvę įsivaizduojate jūs, gimę po 1991 metų kovo 11 d.

Ką Lietuvos laisvė reiškia Tau? Artėjančio Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio proga labai kviečiame dalyvauti moksleivius, besimokančius rusų, lenkų, žydų ir lietuvių mokyklose ir sukurti nuotrauką ar vaizdo filmuką anglų, rusų, ar prancūzų kalbomis.

Už geriausią nuotrauką ir vaizdo filmuką prizas – kelionė į Briuselį!
 
 Kaip pateikti nuotraukas ir vaizdo filmukus
Norinčius dalyvauti konkurse kviečiame nuotraukas (vienas dalyvis teikia 1 vnt.) ar vaizdo filmukus (kūrybinė grupė teikia 1 vnt.) siųsti adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , pavadinimu „konkursui“, ne vėliau kaip iki 2015 m. kovo 6 d.
Nuotraukos turi būti JPG formatu, gali būti spalvotos arba nespalvotos, dydis – ne mažesnis kaip 1 MB (dydis pikseliais ne mažesnis nei 3000 x 2000). Vaizdo filmukų trukmė turi būti ne ilgesnė nei 4 min, filmuoti galima tiek mobiliuoju telefonu, tiek kamera. Nuotraukos ir vaizdo filmukai neturi būti anksčiau skelbti visuomenės informavimo priemonėse.

Autoriaus prašytume savo nuotraukai / vaizdo filmukui suteikti pavadinimą, nurodyti savo vardą ir pavardę bei kontaktinius duomenis (telefono numerį ir / arba el. pašto adresą), mokyklos pavadinimą, adresą, klasę. Autoriaus nuožiūra gali būti pateikiama ir kita informacija (nuotraukos vieta, laikas, aprašymas, kas pavaizduota, ir t. t.).
 
Kitos fotografijų ir vaizdo filmukų konkurso sąlygos
Vaizdo filmukai pateikiami anglų, rusų ar prancūzų kalbomis. Konkurse gali dalyvauti atskiri asmenys ar kolektyvai (mokyklos). Konkurso dalyvių amžius ribojamas – ne vyresni nei 25 metų amžiaus.
Konkurso dalyvis, pateikdamas nuotrauką ar vaizdo filmuką, patvirtina, kad yra jos autorius ir yra gavęs joje užfiksuotų asmenų sutikimą nuotrauką naudoti konkurse ir kad nuotraukos ar vaizdo filmuko turinys neskatina religinės, tautinės nesantaikos ar kitaip nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų.
Kiekvienas asmuo gali atiduoti savo balsą už, jo nuomone, geriausią nuotrauką ar vaizdo filmuką Užsienio reikalų ministerijos „Facebook“ paskyroje. Balsavimas už labiausiai patikusią nuotrauką / vaizdo filmuką vyks iki 2015 m. kovo 9 dienos. Daugiausia balsų surinkusios nuotraukos / vaizdo filmukai gaus papildomą svorį galutiniame komisijos vertinime. Vertinimo komisiją sudarys po du atstovus iš Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Moksleivių Sąjungos. Užsienio reikalų ministerija pasilieka teisę skirti papildomus apdovanojimus.
Nuotraukos ir vaizdo filmukai taip pat bus talpinami interneto svetainėje „YouTube“, Užsienio reikalų ministerijos paskyroje.
Papildoma informacija apie fotografijų ir vaizdo filmukų konkursą bus skelbiama Užsienio reikalų ministerijos „Facebook“ paskyroje, taip pat teikiama nemokamu telefonu 8 706 52 328 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
 
FOTOGRAFIJŲ IR VAIZDO FILMUKŲ KONKURSO
„AŠ FOTOGRAFUOJU / FILMUOJU LAISVĘ“ ORGANIZAVIMO NUOSTATAI
 
    BENDROSIOS NUOSTATOS
1.    Fotografijų ir vaizdo filmukų konkurso „Aš fotografuoju / filmuoju laisvę“ organizavimo nuostatai (toliau vadinama – Nuostatai) nustato konkurso tikslą, vykdymo laiką, konkurso organizavimo tvarką, laimėtojų vertinimo kriterijus ir apdovanojimų tvarką.
2.    Fotografijų ir vaizdo filmukų konkursas „Aš fotografuoju / filmuoju laisvę“ (toliau – KONKURSAS) yra vienas iš renginių, skirtų paminėti Lietuvos nepriklausomybės 25-metį.
3.    KONKURSUI nuotraukos ir vaizdo filmukai pateikiamos nuo 2015 m. vasario 10 d. iki 2013 m. kovo 6 d. (imtinai).
 
    KONKURSO ORGANIZAVIMO TVARKA
4.    KONKURSO organizatorius – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga. KONKURSE gali dalyvauti visi asmenys be išankstinės registracijos, bet ne vyresni nei 25 metų.
5.    KONKURSUI pateiktos nuotraukos ir vaizdo filmukai turi atitikti konkurso temą „Aš fotografuoju / filmuoju laisvę“.  
6.    KONKURSUI pateikiamos tik skaitmeninės nuotraukos ir filmukai (failai).
7.    KONKURSUI siunčiamos skaitmeninės nuotraukos ir vaizdo filmukai (failai) privalo atitikti šiuos reikalavimus:
• Nuotraukoms JPG formatas, ne mažiau kaip 1 MB. Dydis pikseliais ne mažesnis nei 3000 x 2000. Pageidautina, kad pagal dydį ir kitus parametrus tai būtų spaudai tinkamas failas.
• Vaizdo filmukų trukmė turi būti ne ilgesnė nei 4 min, filmuoti galima tiek mobiliuoju telefonu, tiek kamera.
• Failo pavadinimas turi būti suformuotas taip: nuotraukos / vaizdo filmuko pavadinimas, autoriaus vardas, pavardė.
• Nuotraukos neturi būti ankščiau skelbtos per visuomenės informavimo priemones.
• Nuotraukos ir vaizdo filmukai gali būti spalvoti arba nespalvoti.
8.    Nuotraukas ir vaizdo filmukus reikia siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ne vėliau kaip iki 2015 m. kovo 6 d. (imtinai).
9.    Kartu su nuotrauka ar vaizdo filmuku turi būti atsiųstas jos (-ų) pavadinimas (-ai), autoriaus vardas ir pavardė bei kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir / arba el. pašto adresas), mokyklos pavadinimas, adresas, klasė. Ar pateikti kitą informaciją (nuotraukos vieta, laikas, aprašymas, kas pavaizduota, ir t. t.), autorius sprendžia pats.
10.    Autorius, pateikdamas nuotrauką / vaizdo filmuką KONKURSUI, patvirtina, kad yra šios (šio) nuotraukos / vaizdo filmuko autorius ir kad yra gavęs joje (jame) užfiksuotų asmenų sutikimą šią nuotrauką / vaizdo filmuką naudoti KONKURSE. Už autorinių teisių pažeidimus pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus atsako nuotraukas atsiuntę asmenys.
11.    Autorius, pateikdamas nuotrauką / vaizdo filmuko KONKURSUI, patvirtina, kad nuotraukos / vaizdo filmuko turinys neskatina religinės, tautinės nesantaikos ar kitaip nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų.
12.    Autorius patvirtina, kad KONKURSUI pateikiama nuotrauka / vaizdo filmukas  per visuomenės informavimo priemones anksčiau skelbta (-as) nebuvo.
13.    Pateikdamas nuotraukas KONKURSUI autorius automatiškai tampa KONKURSO dalyviu bei sutinka su šio KONKURSO Nuostatais ir sąlygomis.
14.    Visos KONKURSUI pateiktos nuotraukos ir vaizdo filmukai bus talpinami LR Užsienio reikalų ministerijos „Facebook“ paskyroje, vaizdo filmukai „YouTube“ paskyroje ir Lietuvos moksleivių sąjungos „Facebook“ paskyroje.
15.    KONKURSO dalyviai sutinka, kad KONKURSUI pateiktos nuotraukos / vaizdo filmukai gali būti neatlygintinai ir be apribojimų LR užsienio reikalų ministerijos bei Lietuvos moksleivių sąjungos naudojamos informacijos apie Lietuvos nepriklausomybės 25-metį sklaidos tikslais.
16.    Organizatoriai pareiškia, kad KONKURSO metu gautų asmens duomenų apsaugai ir tvarkymo teisėtumui užtikrinti bus imtasi visų būtinų, protingų ir pagrįstų priemonių.
17.    LR užsienio reikalų ministerija pasilieka teisę keisti KONKURSO taisykles.
 
 KONKURSUI PATEIKTŲ NUOTRAUKŲ VERTINIMAS
18.    KONKURSUI pateiktas nuotraukas / vaizdo filmukus vertina komisija. Vertinimo komisiją sudaro po du atstovus iš Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos moksleivių sąjungos. Taip pat kiekvienas asmuo gali atiduoti savo balsą už, jo nuomone, geriausią nuotrauką ar vaizdo klipą Užsienio reikalų ministerijos „Facebook“ paskyroje. Balsavimas už labiausiai patikusią nuotrauką vyks iki 2015 m. kovo 9 dienos. Daugiausia balsų surinkusios nuotraukos ir vaizdo klipai gaus papildomą svorį galutiniame vertinime.
19.    LR užsienio reikalų ministerija pasilieka teisę skirti papildomus apdovanojimus pagal tam tikrus kriterijus.
 
  KONKURSO NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI
20.    KONKURSO nugalėtojai po 2015 m. kovo 11 d. skelbiami LR Užsienio reikalų ministerijos „Facebook“ paskyroje, internetinėje svetainėje www.urm.lt (skiltyje „Tikime laisve. 1990 kovo 11“), Lietuvos moksleivių sąjungos „Facebook“ paskyroje, internetinėje svetainėje www.moksleiviai.lt bei informuojami telefonu ir / arba elektroniniu paštu.
21.    Geriausių darbų autoriai bus kviečiami į LR Užsienio reikalų ministeriją ir gaus apdovanojimą nuo LR užsienio reikalų ministro. Už geriausią nuotrauką (vienas asmuo) ir už geriausią vaizdo filmuką (kūrybinės grupės du asmenys) bus apdovanoti kelione į Briuselį ir ekskursija po Europos Parlamentą. LR užsienio reikalų ministerija numato skirti mažesnius prizus ir kitų vietų nugalėtojams.
 


Atnaujinta Trečiadienis, 18 Vasario 2015 16:23
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Žymėtas pagal konkursasKomentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti